מדיניות פרטיות

אבטחת מידע ופרטיות

האתר מוגן במערכת אבטחת המידע וזאת במטרה להקטין ככל הניתן את הסיכון בשימוש בו. עם זאת, אין במאמצים אלה כדי לספק בטחון מוחלט ומלא. משום שכך, הקרן אינה מתחייבת שהשימוש באתר חסין באופן מלא ומוחלט מכשלים, וכל שימוש באתר כפוף להתראה זאת.

הקרן דואגת לשמירה על פרטיותם של המשתמשים באתר. עם זאת, כל כניסה לאתר ושימוש בתכניו עשוי להיות מתועד לצרכים פנימיים של הקרן. כל שימוש באתר מהווה הסכמה לשימוש פנימי אשר יעשה במידע שייאסף אודות הגולש כמפורט להלן:

שימוש שיעשה במידע הנאגר

בכוונת הקרן לבצע ניתוח רלוונטיות התכנים השונים באתר, למידה מהתפלגות התנועה באתר בתקופות עבודה שונות, סיוע לתהליכי הערכה מעצבת ומסכמת של קורסים ותוכניות שונים בהיבט של שימוש משתתפי התוכניות באתר, בעתיד – הכרות של מנחי תכנית/קורס זה או אחר עם מעורבות המשתתפים בכלים ותכני האתר.

בנוסף לאמור לעיל, הקרן שומרת לעצמה זכות למסור את פרטיו האישיים של כל גולש, במקרים הנדרשים ממנה על פי דין.

שימוש בקבצי עוגיות

באתר נעשה שימוש בקובצי Cookie למטרות שונות, כולל על מנת להבטיח למשתמשים חוויה טובה ככל האפשר, באמצעות אספקת תוכן מותאם אישית, זכירת ההעדפות השיווקיות וסיוע בהשגת המידע הנכון על האתרים שלנו. גלישה באתר זה מהווה את הסכמתכם לאיסוף המידע  ולשימוש בעוגיות.

גולש אשר אינו מעוניין שאמצעי ההתקשרות עימו יישמרו במאגרי האתר ו/או אינו מעוניין לקבל תכנים שיווקיים למייל ו/או חושב שפרטיותו נפגעה בדרך כלשהי, רשאי לשלוח מייל בצירוף פרטי הזיהוי שלנו למייל המופיע בתחתית הדף.