האקתונים

האקתונים

האקתון, מה זה בכלל?

האקתון,
מה זה בכלל?

האקתון הוא אירוע יזמות מרתוני, העושה שימוש בחוכמת ההמונים בכדי לפצח רעיונות ולתת מענה לאתגרים חינוכיים שהוגדרו מראש. הקאתון הוא מהלך שבכוחו לעורר רוח יזמית, לאתר יזמים ורעיונות חדשניים ולספק להם כלים יישומים על גבי פלטפורמה מעניינת וסוחפת המחברת אותם לזירת החדשנות המקומית.

במרכז שביט לפיתוח יזמי האקתון הוא הרבה יותר מאירוע. במהלך ההאקתוני נלווה אתכם לאורך כל הדרך בצורה המקצועית ביותר ונבנה יחד אתכם את ההקאתון המושלם עבור העיר/בית הספר/הקהילה שלכם, ונלווה את היוזמות משלב הרעיון ועד לשלב הביצוע. בנוסף- תקבלו את כל הכלים ליצירת האקתונים באופן עצמאי ובכוחות פנימיים, זאת במטרה לפתח תרבות יזמית מקומית ולחזק את הכוחות החינוכיים והקהילתיים.

בשנים האחרונות נפוץ יותר ויותר הטרנד של קיום האקתונים כאירועי דגל שמצד אחד מייצרים פתרונות ספציפיים לבעיות ומצד השני מעוררים את הקהילה לחשיבה יזמית וליצירתיות ועשייה.

במרכז שביט לפיתוח יזמי נלווה אתכם לאורך כל הדרך בצורה המקצועית ביותר ונבנה יחד אתכם את ההקאתון המושלם עבור העיר/בית הספר/הקהילה שלכם. זאת במטרה לפתח תרבות יזמית מקומית ולחזק את הכוחות החינוכיים והקהילתיים.

תכניות

לדוגמא

האקתון חולון

האקתון עירוני פורץ דרך לפיצוח פתרונות חינוכיים במסגרת אתגר ראש מינהל בהובלת ראש מינהל חינוך ואגף החדשנות החינוכית בעיר. ההאקתון התמקד באתגרים אקטואליים כמו עידוד אקטיביזם חינוכי חברתי, למידה רלוונטית, מוגנות וצמיחה אישית.

האקתון,עמק יזרעאל

האקתון חינוכי היברידי חדשני המשלב את כל שדות החינוך בעמק - החינוך הפורמלי, הבלתי פורמלי והקהילתי. ההאקתון נבנה במטרה להצמיח ולהעצים זהות מקומית מבוססת יזמות, תוך שימוש במערכת החינוך המועצתית כפלטפורמה משמעותית המאפשרת עשייה רחבת היקף, ובמטרה לחזק את החיבור בין שדות החינוך השונים דרך יזמות חינוכית משותפת.

מאמינים שאנשי חינוך ראויים להיות גם יזמים חינוכיים?

בואו להפוך את החלום למציאות!

אולי יעניין אותך...

קורסים
וסדנאות

ליווי צוותי
ניהול

תוכניות
גפ״ן